IELTS die spreekt - te verwachten wat (Bespreking)

Het derde deel van de het Spreken test wordt genoemd „bespreking“, maar gissing wat - u gaat al het spreken doen:).

Zijn onderwerp zal op het onderwerp van tweede deel (Toespraak) worden betrekking gehad, maar het verschil is dat hier u een MENING zou moeten GEVEN en verklaren waarom het is wat het is. Dit is het deel waar u twee adviezen vergelijken, verscheidene standpunten zou moeten voorstellen, zeggen wat uw waarneming is, welke toekomstige ontwikkelingen zouden kunnen volgen, enz.
Het vergt gewoonlijk 4-5 minuten.

Enkel voor u om een gevoel te krijgen van wat het is als, klik hier om aan geregistreerde zitting te luisteren, en hier is het afschrift, allen van officiële plaats IELTS.

Dit is werkelijk het deel waar u een advies moet hebben over om het even wat en alles.
Om het even welk onderwerp dat u hebt gekregen - u moet iets hebben over het te zeggen. Zo hier is een goed idee - ga hier over deze lijst van onderwerpen en denk over hen een klein beetje, zien welke woordenschat proberen u, om hen met een partner of enkel bespreking gaat vereisen te bespreken aan zich.

IELTS die spreekt - te verwachten wat (Toespraak)

Het tweede deel van IELTS die is de Toespraak spreekt. De examinator geeft u een kaart met een onderwerp en 3-4 vragen over het. Dan hebt u 1 minuut om een kleine toespraak in uw hoofd voor te bereiden, als u u kunt de kernen op papier schrijven wilt. Na minieme einden één, zou u moeten beginnen te spreken en houden gaand 1-2 minuten.

Hier is een voorbeeld van dergelijke kaart van officiële plaats IELTS:

Beschrijf een leraar die zeer u in uw onderwijs heeft beïnvloed.
U zou moeten zeggen:

  • waar u hen ontmoette;
  • welk onderwerp zij onderwezen;
  • wat over hen speciaal was;
  • en verklaar waarom deze persoon u zo veel beïnvloedde.
  • Aangezien u kunt zien, uw hoofdtaak hier is dingen TE BESCHRIJVEN. Probeer zo om dat te doen evenals kunt u.
    Het is zeer belangrijk dat u iets over ELKE vraag zegt die op de kaart is.
    Het beste ding moet 2-3 zinnen over elke kogel zeggen. Deze manier zal uw toespraak minstens één minuut - de minimale tijd vergen u moet spreken.

    Een goede manier aan praktijk (vereist 2 mensen) is iemand een exemplaar van uw kaart te geven en te beginnen te spreken. Vraag hem/haar om V op kogels te zetten u over hebt gesproken. Dan kijk hoeveel kogels u in uw toespraak hebt gemist. Als u alleen bestudeert, kunt u registreren en dan luisteren en ontbrekende kogels controleren.

    Het praktizeren met een klok is een zeer goed idee. U moet een gevoel van „krijgen hoe lang 2 minuten“ is. Wanneer u voor echte examinator zult spreken, is het best dat u niet uw horloge bekijkt en als u genoeg hebt uitgeoefend - u zal niet moet.

    En uiteindelijk, voor u om een volledig beeld van het Spreken deel 2 te krijgen - zijn hier een steekproefvraag, een opname en een afschrift (alle dank aan officiële plaats IELTS). Geniet van!

     

    Subscribe:

    Subscribe and never miss a thing!
    Get Help

    Latest Posts:

    Site Search

    IELTS-Blog in uw taal

    Translate to EnglishÜbersetzen Sie zum Deutsch/GermanПереведите к русскому/RussianΜεταφράστε στα ελληνικά/GreekVertaal aan het Nederlands/Dutchترجمة الى العربية/Arabic中文翻译/Chinese Traditional中文翻译/Chinese Simplified한국어에게 번역하십시오/Korean日本語に翻訳しなさい /JapaneseTraduza ao Português/PortugueseTraduca ad Italiano/ItalianTraduisez au Français/FrenchTraduzca al Español/Spanish

    Login



    Register
     
    Auteursrecht en exemplaar; IELTS-Blog 2008 Alle voorgebe*houde rechten